درباره ما

عکس فروشگاه بازرگانی البرز

فعالیت ما از سال ۱۳۷۴ آغاز شد و شروع فعالیت ما در زمینه روغن و گریس، لوازم جانبی خودرو و محصولات صنعتی به هفت سال قبل از افتتاح فروشگاه البرز برمی گردد.

هدف اصلی فروشگاه البرز ارتباط با بزرگترین و معتبرترین شرکت های جهان در زمینه روغن و گریس و محصولات ترمیم و نگهداری جهت عرضه و توزیع محصولات آنها در کشور با ارائه بهترین پیشنهادات و راه حل ها به کارفرمان و پیمانکاران در اکثر صنایع بزرگ کشور مبنی بر روش های روز دنیا است
استفاده از کادر تخصصی و مجرب با بهره گیری از دانش فنی و منابع انسانی شرکت های بزرگ دنیا و ارتباط با مشاوران بین المللی و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری روز دنیا منجر گردید که این مجموعه از همان ابتدا اصولی ترین راه کارها و بهترین متریال جهان را به صنایع معرفی و ارائه دهد.
از جمله فعالیت های صورت گرفته در این برهه، مشاوره، بازاريابي و معرفی و فروش محصول به شرکت های صنایع کشتی رانی، صنایع هوایی، صنایع ریلی، صنایع خودرویی و درنهایت با صنایع عظیم نفت و گاز و پتروشیمی است که با موفقیت به انجام رسید.

اساسی ترین مأموريت فروشگاه البرز برقراری رابطه ای پایدار با تامین کنندگان معتبر بین المللی و ارائه بهترين پيشنهادات و راه حل ها به مشتریان و تامین کالاهای صنعتی مورد نیاز و ارتباط موثر با ایشان در ارائه خدمات پس از فروش می باشد.

فروشگاه البرز پس از ارائه محصولات و مشاوره با کیفیت بالا به صنایع عظیم و ملی کشور، توانست نظر سایر برندهای بزرگ دنیا را به خود جلب کند. همکاری با شرکت های چون صنایع کشتی سازی خیبر، مجموعه شرکت های ریلی و راه آهن کشور از جمله مترو تهران سبب گردید بزرگترین شرکت های نفت و پتروشیمی کشور به آن اعتماد کرده و فروشگاه البرز را در فهرست خود به عنوان اصلی ترین و مهمترین تامین کننده خود قرار دهند.

فروشگاه اینترنتی البرز هم اکنون در فهرست اصلی ترین تامین کننده های روغن و گریس و اقلام شیمیایی تعمیراتی و نگهداری در بزرگترین صنایع کشور قرار دارد.

گالری فروشگاه مرکزی

عکس فروشگاه بازرگانی البرز 2
عکس فروشگاه بازرگانی البرز 3
عکس فروشگاه بازرگانی البرز 4
عکس فروشگاه بازرگانی البرز 5
عکس فروشگاه بازرگانی البرز 6
طراحی سایت با افتخار در   ناوک آنلاین به سفارش طراحان پرسیکا